Без рубрики
Новини
Новини Київської області

21 квітня Приірпіння долучиться до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»


21 квітня Приірпіння долучиться до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Для кожного жителя Приірпіння наведення порядку у місті, чи селищі – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. 21 березня в Приірпінні стартує щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля". У рамках її проведення — ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, очищення від сміття лісосмуг, берегів водойм тощо. Традиційно під час толоки буде висаджено дерева, кущі та квітники. Долучитися до прибирання й озеленення рідного краю можуть всі охочі жителі Приірпіння.

21 квітня

У Бучі впродовж дня запланована масштабна толока — у різних куточках міста. В Ірпені о 10:00 стартує толока в парку ім. Михайла Стельмаха (з боку вул. Северинівська). У Гостомелі о 10:00 запланований екосуботник в районі анонсованого майбутнього парку в лісосмузі (район "Міража"). У Ворзелі о 16:00 по вулиці Курортна (вздовж паркану “Зірки”) заплановане висаджування кленів. Граблі, рукавички, сміттєві пакети зайвими не будуть. У Гостомелі відбудеться акція “Посади своє дерево” на Алеї корінних гостомельчан

22 квітня

Селище Гостомель, мікрорайон “Кімерка”, 10:00 — висаджування кущів і дерев на “Алеї корінних гостомельчан”. Запрошуються жителі, небайдужі до чистоти, затишку і краси рідних селищ, міст, регіону.