Новини
Бородянка

21 червня відбудеться 34 сесія Бородянської селищної ради


21 червня о 14:30 у приміщенні Бородянської селищної ради (вул. Центральна, 230) відбудеться пленарне засідання 34-ї сесії Бородянської селищної ради VII скликання. На порядок денний винесено такі питання:
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Розгляд заяв громадян.
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 2. Про припинення дії договору оренди землі №224/17 від 27 вересня 2017 року на земельну ділянку площею 17,3322 га під нерухомим майном – частиною майнового комплексу екскаваторного заводу по вулиці Індустріальна, 2 в смт. Бородянка.
 3. Про надання Публічному акціонерному товариству «МТБ БАНК» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 2,0839 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Бородянка Бородянського району Київської області
 4. Про укладення з Публічним Акціонерним Товариством «МТБ БАНК» договору оренди землі на земельну ділянку площею 17,3322 га під нерухомим майном – частиною майнового комплексу екскаваторного заводу по вулиці Індустріальна, 2 в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 5. Про укладання з Публічним акціонерним товариством «МТБ БАНК» договору оренди землі на земельну ділянку площею 1,1 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Привокзальна, 1/1 в смт. Бородянка Бородянського району Київської області
 6. Про подовження терміну дії договору оренди землі №97/07 від 21 травня 2007 року Товариству з обмеженою відповідальністю «ЗДВИЖ-БУД» в районі будинку №304-306 по вулиці Центральна (Леніна) в смт.Бородянка.
 7. Про надання фізичній особі-підприємцю Бондар Володимиру Анатолійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 0,0200 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Польова 5 в смт. Бородянка Бородянського району Київської області
 8. Про продовження терміну дії рішення 28 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №635-28-VІІ від 14.12.2017 року «Про надання Приватному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2523 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради»
 9. Про продовження терміну дії рішення 12 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №279-12-VІІ від 09.08.2016 року «Про надання Приватному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6292 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська 1-А в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради»
 10. Про надання ТОВ МП «Вікторія-БОРОДЯНКА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3150 га в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Семашка, 51 в смт. Бородянка.
 11. Про виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту селища міського типу Бородянка Бородянського району Київської області.
Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.
 1. Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік.
 2. Про встановлення транспортного податку на 2019 рік.
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2018 рік» від 22 грудня 2017 року.
Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів
 1. Про затвердження матеріалів інвентаризації зелених насаджень – Паспорту «Історико-меморіальний парк», що знаходиться за адресою: Київська область, смт. Бородянка, вул. Центральна, 339-б.
 2. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території смт. Бородянка.
 3. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства» про продовження дії договору оренди комунального майна суб’єкту господарювання ФОП Вишняку С.І.
Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
 1. Про передачу КП БСР «Бородянське УЖКГ» котелень на баланс, технічне обслуговування та експлуатацію.
Доповідає: Науменко Д.М., заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради.
 1. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2018 року.
 2. Про встановлення надбавки Бородянському селищному голові Сахаруку Олександру Васильовичу.
 3. Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів
 4. Різне.
Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В