Новини
Бровари

18 листопада у Броварах лунатимуть сирени


У місті проведуть перевірку централізованої системи оповіщення населення. Жителів просять зберігати спокій.

Фото: pixabay.com

Як повідомили у пресслужбі Броварської міської ради, 18 листопада з 13:00 до 15:00 у місті буде проводитися перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Броварського району Київської області нагадав громадянам про порядок дій при сигналі «Увага всім!».

Порядок оповіщення населення за сигналом «Увага всім!»

Основним способом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію є передача інформації з використанням державних мереж радіо та телевізійного мовлення.

Для привернення уваги населення перед озвученням інформації вмикаються сирени, виробничі гудки та інші сигнальні засоби, які означають сигнал «Увага всім!», після якого негайно приводяться в готовність радіотрансляційні вузли, радіомовні і телевізійні станції, вмикаються мережі зовнішньої звукофікації.

Дії населення при сигналі «Увага всім!»

Почувши звуки електросирен, виробничих гудків, інших сигнальних засобів, кожний громадянин зобов’язаний:

- увімкнути радіоприймач, телевізор;
- уважно прослухати звернення до населення, яке пролунає після відключення сирен, гудків тощо;
- продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються;
- винайти можливість сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а при необхідності надати їм допомогу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.