Новини
Новини Київської області
Акції
Вишгород
Україна-суспільство

«16️ днів проти насильства»: на Вишгородщині завершився марафон


Служба у справах дітей та сім'ї Вишгородської районної держадміністрації провела низку інформаційно-просвітницьких заходів, до участі в яких долучилися й інші організації району

З 25 листопада по 10 грудня на Вишгородщині тривав Марафон у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», ініційований  Службою у справах дітей та сім'ї в Вишгородської районної держадміністрації. «Метою заходу було поповнення знань і обізнаності про всі види насильства, привернення уваги громадськості до актуальних тем для українського суспільства, проблем подолання насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків», зауважує Служба у справах дітей та сім’ї, й повідомляє, що  у цей період усім, хто цікавився проблемою, було надано консультації та інформаційні матеріали «СТОП насильству».

Також проведено низку  інформаційних захродів у закладах освіти Вишгородського району. Власне, ця робота проводиться постійно, однак на час Марафону на проблематиці протидії насильству акцентувалась особлива увага.

Також представники ювенальної превенції Вишгородського відділу поліції проводили бесіди на тему «Закон для всіх один» щодо протидії булінгу, розповідали про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками та за вчинення кримінальних правопорушень проти особистості.

«Родзинкою марафону служби стало відкриття фотовиставки «Сім’я – фортеця. У ній немає місцю насильству», метою якої була підтримка сімейних цінностей, популяризації здорового способу життя, вирішення конфліктів у сім’ї без насильства, у ній взяли участь бажаючі сім’ї Вишгородського району. Переможця було обирати надто важко, але все ж таки комісійно визначили, що 1 місце –  сім’я Кучерявих (с. Нові Петрівці), 2 місце - сім’я Набок (с. Нові Петрівці), 3 місце - сім’я Рулевських (м. Вишгород)», повідомляє Служба у справах дітей та сім'ї, і, висловивши подяку всім хто долучився до акції зауважує: «Першим кроком до подолання проблеми насильства має стати її усвідомлення, як суспільством в цілому, так і кожним окремим громадянином, членом сім’ї. Необхідно змінювати терпиме, а іноді й байдуже ставлення суспільства до насильства. Кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі».

На фото: знімки, представлені на фотовиставку «Сім’я – фортеця. У ній немає місцю насильству»