Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

138 тис. київських школярів будуть навчатись в очному режимі

Натомість школи, у яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тис. осіб.

138 тис. київських школярів будуть навчатись в очному режимі - зображення

У Києві 138 тис. із них розпочнуть навчальний рік у режимі офлайн. Про це повідомили в КМДА, зазначивши, що наразі в столиці перебувають майже 180 тис. школярів.

"Наразі школи, у яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тис. осіб, а заяви про очне навчання дітей написали 138 тис. батьків. Кількість місць в укриттях коливається, тому одночасно в очному навчальному процесі можуть брати участь педагоги та школярі кількістю не більшою, ніж місткість укриття", –

пресслужба КМДА

Варто зазначити, що батьки мають змогу змінити формат навчання дитини протягом року.

Загалом у столиці до навчального року готова 421 комунальна школа. Проте в режимі офлайн зможуть працювати лише школи, де є укриття або такий об’єкт є поруч у пішій доступності.

Також стало відомо, що для того аби освітній процес не припинявся  під час тривоги, в укриттях облаштовані навчальні класи. Кожен день буде починатися з нагадування про заходи безпеки.

До слова, навчальний рік у Києві розпочнуть майже 3 600 дітей, які вимушено переїхали до столиці.

Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.