Новини
Новини Київської області
Економіка
Відбудова регіону

106 підприємців Київщини отримують мікрогранти для реалізації своїх бізнес-проєктів

Державна програма єРобота успішно запрацювала в пристоличному регіоні.

106 підприємців Київщини отримують мікрогранти для реалізації своїх бізнес-проєктів - зображення

106 підприємців Київської області отримують фінансування для реалізації своїх бізнес-проєктів. Про це в пятницю, 16 вересня, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Нині 106 заяв вже погоджені – Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання мікрогрантів. Це старт новим ідеям та збільшення кількості робочих місць у регіоні", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Він також зазначив, що з початку липня, відколи державна програма єРобота стартувала, мешканці області й переселенці подали 1031 заявку на мікрогранти для створення чи розвитку власного бізнесу. В області було реалізовано вже п’ять хвиль цієї програми, натомість за кількістю поданих заяв Київщина посідає друге місце після столиці.

Нагадаємо, що в межах державної програми єРобота є можливість отримати мікрогрант у сумі до 250 тис. грн., а подати заяву учасника можна на порталі Дія.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.