#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бориспіль
Події

Зоозахисний проєкт, реалізований у Переяславі, переміг у конкурсі Британської Ради

22.01.2022
"Крок до мрії": волонтерський притулок для собак" отримає кошти від Британської Ради для облаштування гідних умов для чотирилапих безхатченків.

Зоозахисний проєкт, реалізований у Переяславі, переміг у конкурсі Британської Ради - зображення
Фото: pixabay

Місцевий волонтер Андрій Іващенко написав на своїй фейсбук-сторінці про результати грантового конкурсу від British Council Ukraine (Британська Рада), згідно з якими притулок для собак у Переяславі став переможцем.

Проєкт "Крок до мрії": волонтерський притулок для собак”, який опікується хвостатими безхатченками у Переяславі, набрав 30 балів за голосування та 54,50 балів від журі за презентацію і захист проєкту.

Перемога дозволить волонтерам залучити додаткові кошти на розвиток притулку, загалом 35 тисяч гривень від Британської Ради. Ці кошти витратять на будівництво двох вольєрів.

Втім, грант передбачає співфінансування як мінімум 20% загальної вартості від проєктної команди або органів влади, а решту покривають організатори програми.

Між тим, у Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин. Багатофункціональний притулок "Сіріус" стане першим подібним проєктом в Україні. На території у 4 гектари планують відкрити ветеринарну клініку, зоомагазин, гуртожиток для волонтерів, готель для домашніх улюбленців тощо.

Крім того, за минулий рік на Київщині нові родини знайшли понад півтисячі безпритульних чотирилапих. Більшість тварин, яким знайшли нові родини, були вихованцями притулку в Бородянці. Також чимало чотирилапих вдалося прилаштувати з київської комунальної ветклініки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.