#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство

Знову перша: Forbes назвав Анґелу Меркель найвпливовішою жінкою світу

09.12.2020 Кочкина Марина 0

Канцлерка ФРН Анґела Меркель вже десять років поспіль залишається на верхівці рейтингу найвпливовіших жінок у світі, який щороку складає журнал Forbes.

фото Merkel, EP

8 грудня видання опублікувало рейтинг за 2020 рік, де зазначено, що канцлерка Німеччини Анґела Меркель вдесяте поспіль очолила рейтинг найвпливовіших жінок світу, який щороку складає журнал Forbes. Про це повідомляє DW. Дізнайтеся також, кого з українців Forbes вніс до списку мільярдерів.

На другій позиції, як і минулого року, опинилася голова Європейського центрального банку Крістін Лагард. На третьому місці розташувалася новачок у рейтингу Forbes - майбутня віцепрезидентка США Камала Харріс. Четвертою у списку найвпливовіших жінок Forbes цього року назвав президентку Європейської Комісії Урсулу фон дер Ляєн.

Замикає першу п'ятірку Мелінда Гейтс - дружина американського мільярдера Білла Гейтса та співзасновниця благодійного фонду цього подружжя, який, зокрема, опікується питанням поширення вакцин у світі.

Раніше «Погляд» повідомляв про топ-10 українських міліонерів за версією Forbes.

Читайте також про те, що до рейтингу Forbes потрапила українська реперка Alyona Alyona.