Новини
Гостомель
Суспільство
Надзвичайні ситуації

Зловмисників, які зрізали графіті Бенксі, можуть притягнути до кримінальної відповідальності

Найближчим часом мають призначити мистецтвознавчу експертизу, аби кваліфікувати злочин.

Зловмисників, які зрізали графіті Бенксі, можуть притягнути до кримінальної відповідальності - зображення

Графіті Бенксі, яке напередодні вихідних безжально  зрізали зловмисники в Гостомелі, тепер знаходиться в Бучанському управлінні поліції Київщини. Про це повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов у своєму Telegram-каналі.

"За результатом розслідування по цьому об’єкту буде призначена мистецтвознавча експертиза і далі ми будемо визначатись по кримінальному провадженню з кінцевою кваліфікацією та  притягненню осіб до кримінальної відповідальності", ‒

очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов

Нагадаємо, група осіб демонтувала картину всесвітньовідомого митця в Гостомелі, за допомогою дерев'яних дощок і поліетилену намагалась транспортувати, але була викрита поліцейськими та силовиками.

Зловмисників, які зрізали графіті Бенксі, можуть притягнути до кримінальної відповідальності - зображення

Як повідомляв "Погляд", в листопаді повідомлялося, що в двох громадах вже замислюються над тим, як зберегти роботи культового вуличного художника. Зокрема, в Бородянці графіті Бенксі можуть віднести до культурної спадщини. А в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.