Новини
Україна
Бородянка
Культура

Графіті Бенксі в Бородянці можуть віднести до культурної спадщини

Місцева влада вже розпочала відповідну процедуру.

Графіті Бенксі в Бородянці можуть віднести до культурної спадщини - зображення

Графіті Бенксі в Бородянці можуть віднести до культурної спадщини. Відповідну процедуру, як повідомили виданню "Українські новини" в Бородянській селищній раді в п’ятницю, 18 листопада, вже розпочато.

"Розпочато процедуру віднесення зазначених графіті Бенксі в Бородянці до переліку обєктів культурної спадщини відповідно порядку, визначеному законом", –

йдеться в документі

Також зазначається, що про необхідність охорони даних об’єктів вже повідомлено місцеву поліцію.

Крім того найближчим часом у Бородянці планують убезпечити графіті від негативного впливу погодних умов та вандалів. Зокрема, мають встановити захисне оргскло, підсвітку, камери відеоспостереження та інформаційні таблички.

Читайте в матеріалі "Погляду", де саме в Бородянці знаходяться графіті Бенксі.

Графіті Бенксі в Бородянці можуть віднести до культурної спадщини - зображення

Нагадаємо, в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи Бенксі.

До слова, нещодавно Бенксі особисто підтвердив, що він є автором усіх семи графіті на Київщині. Таким чином, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Бородянка та Київ тепер офіційно мають роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.