#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Повітря
Світ-суспільство

Життя на Землі під знаком питання: до кінця століття температура повітря може піднятися на 7°С

20.09.2019 Бобрик Юлія 0

Французькі вчені представили оновлені результати моделювання зміни температури на планеті. Висновки більше ніж невтішні: за відсутності активних дій до кінця століття середня температура на планеті може піднятися на 7°С. А це означає, що життя на Землі буде під знаком питання.

Світ на планеті стане не просто теплішим, а гарячим, майже не придатним для життя.

За найгіршим сценарієм, середня глобальна температура може піднятися на 6–7 градусів Цельсія до 2100 року, що в свою чергу спричинить ще більш потужніші природні катаклізми і підняття рівня моря на 1 метр. Натомість теплові хвилі по всій Європі стануть тривалішими та інтенсивнішими.

За словами дослідників, практично всі ймовірні моделі сценарії для нашої планети мають більш серйозне глобальне потепління, ніж вважалося раніше. Лише за однією з оновлених моделей клімату у людства є шанс, що температура повітря стане нижче на 2 градуси Цельсія. Для того аби найкращий сценарій став можливим світова спільнота має звести вуглець до 2060 року до нейтрального рівня, а також впровадити технології зі збору вуглецю. Крім того, цей сценарій вимагає меншого приросту населення, а також пріоритету щодо стійкості та міцного глобального співробітництва для зменшення забруднення.

Нагадаємо, в ООН вважажють, що у людства залишилося 12 років, аби запобігти глобальним змінам клімату.