Новини
Вишневе
Київщина-суспільство

Жителі Вишневого вирушають під стіни КОДА


11 квітня о 9 годині ранку небайдужі вишнівчани планують зустрітися біля Київської обласної адміністрації (КОДА). Такий крок вони роблять заради дітей, а саме будівництва школи №1, зведення якої триває майже 10 років.

"Пане Президенте, Петро Порошенко! Голова Київської обласної адміністрації Олександр Терещук! Почуйте дітей!", - розмістила відеозвернення активістка Олена Лелека у групі на Facebook "Діти Вишневого".

Також Олена закликала жителів Крюківщини, Василькова, Чабанів, Ірпіня, Гатного, Боярки приєднатися до акції, щоб разом не лише підтримати школу, але й добудову садочків, ремонти доріг та розвиток соціальної інфраструктури всієї Київської області.

Минулого року наприкінці квітня вишнівчани вже проводили акцію акції протесту щодо кричущої ситуації з будівництвом міської середньої школи. Протягом трьох днів обурені люди безперервно ходили по пешохідному переходу, що по вулиці Чорновола. Тоді ж депутати облради на чолі Ганни Старикової намагалися владнати ситуацію.

Проходить рік, але питання школи не дає про себе забути. На черговій сесії Вишневої міської ради 4 квітня обговорювали добудову загальноосвітньої школи №1. Мер Вишневого Ілля Діков запевнив, що кошти у міському бюджеті є, однак необхідно дочекатись грошей від області.

Нагадаємо, що будівництво другої черги Школи №1 у Вишневому ініціював Департамент регіонального розвитку та Житлово-комунального господарства КОДА ще у 2011 році. Спорудження затягнулося через недостатнє фінансування. Додаткова будівля розташується на площі в 3485,32 квадратні метри та вмістить додатково 420 учнів. Зараз перша черга Школи №1 через великий потік учнів працює в три зміни.

Фото: Олена Лелека