#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Надзвичайні ситуації

Житель Володарки виготовляв вибухівку

28.11.2019 Оксана Кириленко 0

У вересні цього року невідома особа з підсобного приміщення одного з жителів смт. Володарка викрала електроінструменти. Оперативники Володарського відділення поліції встановили, що до скоєння злочину причетний 29-річний місцевий житель.

Під час проведення санкціонованого обшуку працівники поліції за місцем проживання зловмисника виявили речовину світло-коричневого кольору. Речовий доказ, схожий на вибухівку, був поміщений до спеціального пакету та направлений на проведення дослідження.

За висновком відповідної експертизи вилучена речовина являється гексогеном - вибухівка, що належить до групи вибухових речовин підвищеної потужності, має високу питому енергію та швидкість детонації.

Наразі поліцейські з’ясовують шляхи походження цієї вибухівки та мету її зберігання.

За фактом незаконного зберігання вибухової речовини поліція Володарського району відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. 

Поліція Київської області