Новини
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

Жителів Київщини попередили про можливі звуки вибухів

Людей закликали зберігати спокій.

Жителів Київщини попередили про можливі звуки вибухів - зображення

Сьогодні, 30 вересня, на території Вишгородського району проводяться навчання для саперів. У планах заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Тому в деяких громадах області можливі звуки вибухів. Дотримуйтеся правил безпеки, зберігайте спокій та довіряйте виключно офіційним джерелам інформації!", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Нагадаємо, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили 68 464 вибухонебезпечних предмети. Зокрема, вже обстежили 20879,44 га території, з них 4722,48 га – с/г угідь та 56,18 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1267 об’єктів та 1999 домогосподарств, 1805,76 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.