Новини
Україна
Пригоди
Кримінальні новини
Вибори

Жінка з’їла бюлетень на виборчій дільниці

21.04.2019 Косянчук Інна 0

«Добре, що не в першому турі, бо тим би вдавилась», відреагували соцмережі.

У Кривому Розі жінка, яка прийшла на голосування п’яною, почала їсти виборчий бюлетень.

Щоправда, повністю знищити його не встигла. Істотно пожований, і, звичайно ж, зіпсований документ для голосування у неї встигли вихопити. Про це розповіла на своїй Фейсбук-сторінці Інна Іванченко, і виклала фото залишків бюлетеня. Це сталось у Кривому Розі, на виборчій дільниці №121507 (ОВК №33).

Ця комічна ситуація викликала хвилю коментарів у соцмережі. Від «Закусила?» до «Добре, що він у другому турі не такий довгий, як у першому».

«Дуже прошу вас, не ходіть на голосування голодними», закликав у Фейсбуку екс-заступник голови ЦВК Андрій Магера. Тут теж коментарі не забарились: «Добре, що не в першому турі, бо тим би вдавилась».

Втім, правоохоронцям не до сміху. За інформацією Криворізького відділу поліції, на жінку складено адміністративний протокол, зараз триває розгляд цього ексцесу.

Загалом лише на 10 годину до поліції Кривого Рогу надійшло 5 заяв від місцевих мешканців про ймовірні порушення виборчого законодавства. Наразі по них складено адміністративних протоколи.  Один з них – вживання алкоголю на виборчій дільниці. Другий  зафіксували у Тернівському районі. Там чоловік прийшов на дільницю, розірвав свій бюлетень для голосування та  почав лаятися. За це на нього складено адмінпротокол за статтею дрібне хуліганство. Як повідомляє «Рудана, криворізький відділ поліції реагує на всі заяви та повідомлення про порушення і продовжує забезпечувати порядок на всіх виборчих дільницях міста.