Новини
Ірпінь
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Земля по вулиці Давидчука, де в Ірпені незаконно зводять висотку в приватному секторі, залишається під арештом


Ірпінський міський суд відмовив забудовнику, який незаконно зводить багатоповерхівку в приватному секторі по вул. Давидчук, 35, у знятті арешту із земельної ділянки. Це будівництво пов’язане із колишнім депутатом ІМР Ігорем Ковтуном. Заради передвиборчого піару ірпінські чиновники на виконкомі на цей будинок скасували містобудівну документацію.

Про згадане судове рішення повідомила місцева жителька Тетяна Тирнова.

«Ірпінська громада дуже сподівається на справедливе завершення цієї справи. А саме: приведення ділянки і будівництва у відповідність із Генпланом і виданими містобудівними умовами.

Звертаємося до всіх жителів Ірпеня, які зіткнулися із беззаконням і свавіллям: боріться за свої права! Йдіть до кінця!

Тільки так ми разом можемо відвоювати своє право на нормальне життя в нашому місті», – переконана Тирнова.

Як відомо, у приватному секторі вирішили побудувати багатоповерхівку, яку зводять упритул до сусідніх домоволодінь. Її пов’язують із колишнім депутатом Ірпінської міської ради Ігорем Ковтуном.

Обурена громада захищає своє право на життєвий простір, як це визначено законом. Люди вдаються до акцій протесту, відстоюють справедливість у судах.

Згідно із Генеральним планом розвитку м. Ірпеня на цій території можлива лише садибна і приватна забудова з визначеною поверховістю.

Під тиском протесту з боку місцевих жителів ірпінські чиновники були змушені скасувати містобудівну документацію, яку самі ж і надали, аземельна ділянка, де ведеться будівництво, потрапила під арешт.

Але це більше скидалося на передвиборчий піар. Адже в аналогічній ситуації і досі не скасовані містобуди на будівництво у приватному секторі по вул. Павленка.