Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

Зеленський призначив новим очільником Гостомеля Сергія Борисюка

Тараса Думенка з посади начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Київської області звільнили.

Зеленський призначив новим очільником Гостомеля Сергія Борисюка - зображення
Фото: КОВА

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Борисюка. Про це йдеться в розпорядженні глави держави №138 від 27 липня. Натомість попереднім розпорядженням №137 з посади було звільнено попередника Тараса Думенка.

Як повідомляють в КОВА, сьогодні, 28 липня, заступник голови Київської ОВА Микола Бойко представив нового очільника Гостомельської СВА колективу.

"Сергій Львович – людина військова, з великим досвідом, який безумовно буде в нагоді. Він має добре розуміти, що призначення на цю посаду – суворий іспит та величезна відповідальність за людей, за дотримання законності на цій території, роботу державних органів та відбудови всієї громади", –

заступник голови Київської ОВА Микола Бойко

Сергій Борисюк подякував керівництву держави за висловлену довіру та звернувся до колективу.

"Маємо в найкоротші терміни сформувати ефективну команду, яка працюватиме виключно на громаду та її людей. Усвідомлюю, що часу на розкачку вже немає. Зараз важливий результат. Від нас залежіть, якою Гостомельська громада буде вже завтра", –

новий очільник Гостомельської СВА Сергій Борисюк

Нагадаємо, в липні стало відомо, що замість Лазебної міністерство соціальної політики очолить Оксана Жолнович, а також, що Зеленський відсторонив Голову СБУ та Генпрокурора від посад.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.