Новини
Політика

Зеленський обговорив із Гутеррішем ядерний шантаж росії

18.08.2022
Також під час зустрічі йшлося про можливі напрямки її розвитку, питання незаконної та примусової депортації українців.

Зеленський обговорив із Гутеррішем ядерний шантаж росії - зображення

Сьогодні, 18 серпня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем. У Facebook Зеленський розповів, які саме питання обговорювалися під час зустрічі.

За словами глави держави, вони домовилися про продовження координації в реалізації зернової ініціативи. Крім того обговорили можливі напрямки її розвитку, питання незаконної та примусової депортації українців, звільнення з полону наших військовослужбовців і медиків.

Також під час зустрічі Зеленський із Гутеррішем говорили про ядерну загрозу.

"Окрему увагу приділили темі ядерного шантажу Росії на Запорізькій АЕС. Цей свідомий терор з боку агресора може мати глобальні катастрофічні наслідки. Тому ООН повинна забезпечити безпеку цього стратегічного об’єкта, його демілітаризацію та повне звільнення від російських військ", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш прибув до Львова 17 серпня. Також сьогодні, 18 серпня, до Львова прибув президент Туреччини Ердоган, який має зустрітися з президентом Володимиром Зеленським та генсеком ООН Антоніу Гутеррішем.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.