#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Зеленський: Ми не бачимо більшої ескалації, ніж вона була раніше (ВІДЕО)

28.01.2022
Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі на кордонах України немає більшої ескалації, ніж було на початку 2021 року під час масових навчань Російської Федерації на кордонах з Україною.

Про це він повідомив на брифінгу з представниками іноземних ЗМІ у Києві. Глава Української держави назвав зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" в Парижі "кроком до діалогу та нормалізації".

Також Володимир Зеленський заявляє, що Україна через загрозу з боку Російської Федерації має отримати найближчим часом чітку відповідь про перспективи членства у Північноатлантичному альянсі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.