Новини
Україна

Зеленський домовився з британським виробником винищувачів і кораблів про відкриття офісу в Україні (ВІДЕО)

Британська оборонна компанія BAE Systems, яка залучена у виробництво винищувачів, кораблів і підводних човнів, може відкрити офіс в Україні, а згодом — запустити підприємство.

Президент України Володимир Зеленський провів розмову із представниками британської оборонної компанії BAE Systems, яка займається виготовленням танків Challenger та гармат М777.

Про це йдеться в пості на сторінці глави України у Facebook.

Він зазначив, що обговорив локалізацію виробництва BAE Systems в Україні та домовився про відкриття офісу. Згодом компанія може запустити потужності з ремонту та виробництва.

"Ми готові стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems і зацікавлені в більш глобальних відносинах, ніж ті, що є зараз".

BAE Systems — це найбільша оборонна компанія Великої Британії, що займається розробками в галузі озброєнь, інформаційної безпеки, аерокосмічній сфері.

За обсягом продажів продукції військового призначення компанія 2021 року посідала 7-ме місце у світі. А на 2008 рік була найбільшою компанією у світі з виробництва озброєнь.

Вас також можуть зацікавити такі новини: