#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Біла Церква
Спорт
Олімпійські види спорту

Здобутки юних легкоатлетів з Білої Церкви на Всеукраїнських змаганнях

10.12.2019 Руслан Семенець 0

В місті Суми завершились Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С.І. Операйло з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодше в приміщенні.

В складі команди Київської області взяли участь вихованці КЗ «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики: Бойко Владислав має золотий дубль на дистанціях 800м (2.00.12с) та 400 м (51.31с). А для ліцеїстки Стецюк Надії золотою виявилась дистанція 400 м (58.46с). Сорокопуд Анастасія має срібло на дистанції 800м (2.26.63с), а наш вихованець Багаченко Максим бронзовий призер у стрибках з жердиною (3.60м), за ним 4 місце у Горбаченко Максима (3.40м).

Гарно виступили вихованці ліцею в естафетному бігу ( микс 4*200м ), команда у складі (Бойко Влад, Поліщук Людмила, Стецюк Надія, та представник КОДЮСШ Махаринський Андрій) трохи поступились команді Сумської області та вибороли срібні нагороди.

Загалом команда Київської області посіла І місце.

Вітаємо наших вихованців та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо подальших перемог! - йдеться на сторінці спортзакладу.