Спорт

Збірна України виграла бронзу у змішаній естафеті на ЧЄ з біатлону

Чемпіонат Європи з біатлону проходив в Польщі.

Фото - Stancik / IBU

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що українка здобула «срібло» на цьому ж чемпіонаті.

Також 33-річний український біатлоніст Артем Прима, перше в кар’єрі виграв золоту медаль на ЧЄ з біатлону.

Сайт biathlon.com.ua повідомляє результати:

• Норвегія (Емілі Калкенберг, Осне Скреде, Ерленд Бьонтегорд, Сіверт Гутторм Баккен) - 1:01.23,7 (1 штрафне коло + 7 запасних патронів).
  • Німеччина (Ванесса Фойгт, Маріон Дайгентеш, Домінік Шмук, Філіп Навратіл) – відставання 30,7 (0 + 7).
  • Україна (Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал, Артем Прима) - 52,5 (0 + 10).

Отже на Відкритому чемпіонаті Європи збірна України завоювала повний комплект медалей, розділивши 4-5 місця в загальнокомандному заліку зі збірною Німеччини. Виграли ж командну боротьбу Латвія і Польща, шо мають в активі по два золота, а найбільш багатий медальний урожай - у Норвегії: 1 золото, 3 срібла та 3 бронзи.

Після 9 днів відпочинку в Словенії стартує головний старт сезону, чемпіонат світу.

Як повідомляв «Погляд», киянин здобув «золото» на турнірі з греко-римської боротьби.

«Погляд» розповідав із ким гратиме збірна України з футболу в кваліфікації Євро-2023.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.