Новини
Ірпінь
Немішаєве
Київщина-суспільство

Зазіхнули на чуже: Ірпінська влада прагне, аби підприємство з Немішаєвого платило податки Ірпеню


Влада Ірпеня запевнила, що між Ірпінською міською радою та керівництвом Інституту картоплярства, що знаходиться в селищі Немішаєве, нібито існує домовленість, яка встановлює зобов’язання сплачувати податки Ірпінській громаді. Таким чином, Немішаєвська громада буде платити кошти в бюджет фактично чужого міста.

Про це пише Ольга Василевська-Смаглюк - Округ 96.

29 липня 2021 року на засіданні сесії Ірпінської міської ради, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин повідомив Інституту картоплярства про те, що він змінить місце реєстрації на однокімнатне приміщення в Ірпінській громаді заради того, аби сплачувати податки до Ірпінської громади.

Проте відповідно до чинного законодавства  податок на доходи фізичних осіб, який сплачується (перераховується) податковим агентом - юридичною особою, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.

Жителі Немішаєвської громади, які працюють на підприємстві, обурені таким рішенням та не бажають трудитися задля розвитку чужої громади. Відомо, що в Інституті зареєстровано 200 працівників.

Загальна сума податку сягатиме 1,2 млн гривень. Ірпінська влада хоче «вкрасти» у Немішаєвого кошти, які мають йти на оплату праці вчителям, вихователям, тех. персоналу, працівникам селищної ради тощо. Тому надзвичайно важливо, аби ці кошти залишились саме в Немішаєвській громаді.

«Так мною було зкеровано звернення до Прем’єр-міністра України та Міністра аграрної політики та продовольства з вимогою вжити усіх необхідних організаційно-розпорядчих заходів з метою недопущення втрат бюджету Немішаєвської громади внаслідок штучної зміни місця реєстрації Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України. А також з вимогою вжити заходи щодо недопущення розкрадання земель Інституту. Немає бути місця ірпінський ділкам на території чужих громад.

Дану ситуацію триматиму на контролі та повідомлятиму про хід вирішення цієї справи!»

ІА “Погляд” вже повідомляв, що вчора депутати Ірпінської міської ради проголосували за проєкт землеустрою щодо встановлення меж міста Ірпінь.

Ми також писали до яких наслідків призведе сумнівне рішення міської ради про встановлення меж Ірпеня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.