#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

Заступник директора автодорожного підприємства розтратив 700 тисяч бюджетних гривень

03.07.2019 Косянчук Інна 0

Прокуратура повідомила про підозру посадовцю Служби автомобільних доріг Київської області

Те, що більшість українських доріг бажають бути кращими, відомо всім. І коли дороги ремонтують – це добре. На жаль, не всі кошти, які вділяються на цю справу, йдуть за призначенням. Так, Вишгородський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомив про підозру посадовцю Служби автомобільних доріг Київської області у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

У листопаді 2016 року між Службою автомобільних доріг у Київській області та підприємством було укладено договір підрядних робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги за 4 мільйони гривень бюджетних коштів. Це встановили правоохоронці під час досудового розслідування. Також з’ясували, що заступник директора підприємства, використовуючи своє службове становище, з метою заволодіння бюджетними коштами, склав акти приймання виконаних будівельних робіт та довідки про їхню вартість, до яких вніс завідомо неправдиві відомості із завищеними обсягами фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів які направив до Служби автомобільних доріг Київщини.

«У той же час, службова особа Служби автомобільних доріг у Київській області, достовірно знаючи, що обсяги та вартість реально виконаних будівельних робіт не відповідають фактичним обсягам та вартості, підписав вищевказані акти чим підтвердив їх відповідність. Після цього, Служба автомобільних доріг Київської області перерахувала на користь підприємства грошові кошти за виконані роботи. Втім, згідно з висновками судової будівельно-технічної експертизи, вартість невиконаних робіт на об’єкті становить понад 700 тис грн, які підозрюваним відповідно розтрачено», повідомила прокуратура Київської області.