Новини
Україна
Новини Київської області

Занесені в Червону книгу: на Київщині помічають рідкісних комах


В теплу пору року починається виліт таких рідкісних істот, як жуки-олені та жуки-носороги. Комахи занесені до Червоної книги, отже завдавання їм будь-якої шкоди забороняється.

Фото: pixabay

Місцеві жителі почали помічати жуків на подвір’ї і активно постити це у соціальні мережі. Деякі все ж таки вдаються до поганих вчинків та вбивають невинних істот. Про цю ситуацію у своєму Facebook повідомляє Ігор Кирикевич.

«Жуки занесені до Червоної книги. Жук зростає 5 років, а його чавлять як паразита. Іноді випадково, а ще частіше спеціально. Вони не кусаються, вони незграбні, харчуються соком дерев. Ці жуки-санітари беруть участь в переробці гниючих листя і деревини. Отже нам не складно просто взяти і віднести їх в траву.»

Ігор Кирикевич
Фото очевидців з Facebook

Також повідомляється, що жуки летять на штучне світло, тому особливо обережними треба бути біля освітлених магазинів, ліхтарів тощо. Адже ті вдаряються об тверду поверхню і падають на землю, внаслідок чого опиняються під ногами людей.

ІА "Погляд" також розповідав про ЕКО-ДВІЖ, що пройде у Нацпарку "Голосіївський".

Також ми повідоиляли, що на цих вихідних у Бучанському парку пройде музичний фестиваль.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.