#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Україна-суспільство
Київ

Заклади Києва дотримувались локдауну на 90%

25.01.2021 Надiя Проценко 0

Допоки діяв посилений карантин із 8 по 24 січня, у Києві перевірили більше півтори тисячі різноманітних закладів, більшість яких дотримувались карантинних обмежень.

фото - freepik.com

На порушників було 37 штрафів. Це переважно ресторани, служби побуту та розважальні центри, повідомляє УНН, посилаючись на інформацію начальника ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олега Рубана.

«Було перевірено більше 1,5 тис. суб’єктів різного напрямку, складено 37 штрафів. Це дуже маленький показник. Можна сказати, що можна пишатись бізнесом міста Києва, який майже на 90% дотримувався карантинних заходів. У топі порушників – це ресторатори, ресторани, які приймали відвідувачів у закритому режимі, служби побуту, які працювали без дотримання карантинних заходів, та деякі розважальні центри», – зазначив Рубан.

За його словами, масочний режим у столиці впродовж посилених карантинних заходів контролювався. Наразі ситуація з цим питанням у місті задовільна.

«Жодних штрафних санкцій на осіб ми не складали – це прерогатива Національної поліції. Але складали штрафні санкції на суб’єктів, що не контролювали заходи всередині приміщення», – зауважив Олег Рубан.

фото - freepik.com

Нагадаємо, що у період з 8 по 24 січня Україні діяли посилені карантинні обмеження, запроваджені у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Зокрема, було заборонено:

• відвідування закладів освіти будь-якої форми власності, окрім дитячих садочків;
• робота кафе, барів, ресторанів (крім доставки та роботи на виніс);
• робота ТРЦ;
• проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів;
• робота з відвідувачами закладам культури й проведення культурних масових заходів;
• робота фітнес-центрів, спортзалів та басейнів;
• діяльність суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;
• функціонування непродовольчих ринків (продовольчі ринки працювали з обмеженнями).

«Погляд» також писав, що з 25 січня Україна повертається до адаптивного карантину з відповідними карантинними зонами. Зокрема, планується, що після локдауну в країні діятиме «помаранчева» зона. Що буде заборонено у період з 25 січня по 28 лютого, дивіться в інфографіці нижче.

Читайте про перші результати січневого локдауну, про які розповіли у МОЗ.

Дізнайтесь, як виглядає 3D-зображення коронавірусу SARS-CoV-2.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.