Загроза ракетних обстрілів з боку рф нікуди не поділася, – КОВА
![Загроза ракетних обстрілів з боку рф нікуди не поділася, – КОВА Загроза ракетних обстрілів з боку рф нікуди не поділася, – КОВА - зображення](/storage/resized/lg/news/975ba162-b1e3-4d15-8f2b-65f1cf45426d/26_raketa.jpg)
Загроза ракетних обстрілів з боку рф залишається. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в понеділок, 26 вересня.
"Попри те, що Київщині вдалося гідно вистояти й дати відсіч окупантам – війна продовжується і загроза провокацій та ракетних обстрілів з боку країни-агресора нікуди не поділися. Тому ми продовжуємо дбати про безпеку Київщини – працюємо над обороноздатністю області, допомагаємо нашим бійцям і територіальній обороні", –
голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба
Очільник пристоличного регіону закликав не нехтувати сигналами повітряної тривоги, а також зазначив, що й досі небезпечними залишаються десятки гектарів нерозмінованих територій області.
"Ліси, поля та інші великі території ще в процесі розмінування. Поряд із такими місцями розташовані розпізнавальні знаки – звертайте на них увагу та оминайте такі території. Дотримання цих простих правил допоможе зберегти життя вам та вашим близьким", –
голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба
Нагадаємо, також серед безпекових заходів на Київщині було продовжено дію комендантську годину до 2 жовтня, яка щодня триває з 23 вечора до 5 ранку.
До слова, раніше також повідомлялося про те, що до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.