Новини Київської області
Суспільство
Фастівський район

Загинули за вільну Україну: у Калинівській громаді відкрили меморіальні дошки полеглим воїнам

Кожен воїн залишив по собі світлу пам’ять, яскраві спогади.

Загинули за вільну Україну: у Калинівській громаді відкрили меморіальні дошки полеглим воїнам - зображення
Фото: Юлія Олексенко.

У Калинівській громаді Фастівського району сьогодні відкрили меморіальні дошки випускникам Калинівської гімназії – Костянтину Вязовському та Калинівського ліцею – Олександру Гермашу. Про це повідомила селищна голова Юлія Олексенко.

«Кожен воїн залишив по собі світлу пам’ять, яскраві спогади. Кожен наш захисник був патріотом своєї країни, мав плани на майбутнє, радів та насолоджувався життям. Відтепер і Костянтин, і Олександр зустрічатимуть своїм поглядом з дошок вшанування пам’яті та нагадуватимуть, що саме завдяки їм наше небо України вільне та незалежне», –

йдеться у повідомленні.

Загинули за вільну Україну: у Калинівській громаді відкрили меморіальні дошки полеглим воїнам - зображення
Фото: Юлія Олексенко.

Також відповідно до рішення Калинівської селищної ради «Про вручення відзнак членам сімей загиблих, померлих учасників українсько-російської війни», родини загиблих воїнів отримали іменні відзнаки.

«Низький уклін кожному, хто захищав і захищає нашу державу. Ми молимося та просимо ангела-охоронця берегти захисників та допомагати їм у цій важкій боротьбі! Співчуття кожній родині, яка зазнала горе втрати рідної дитини, брата, батька… Вічна пам’ять померлим! Слава Україні! Героям слава!», –

наголосила Юлія Олексенко.

Раніше, 25 лютого в лісі поблизу села Глібівка на Київщині відкрили пам’ятник. Рік тому на цьому місці героїчно загинув льотчик 299-ї бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова підполковник Геннадій Матуляк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.