#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство
Політика

За високі бали ЗНО – президентська стипендія

29.01.2021 Косянчук Інна 0

Володимир Зеленський підписав указ «Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти».

Указом президента України  №27/2021 від 28 січня 2021 року засновано низку матеріальних заохочень для школярів. Як повідомив офіційний сайт президента України, це зроблено «з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу суспільства, відзначення учнів, які отримали найвищі результати зовнішнього незалежного оцінювання, переможців всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад».

Отже, засновано:

-стипендії Президента України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати;

-премії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

-премії Президента України для переможців міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів;

-гранти Президента України на навчання за кордоном.

Також указом президента дано доручення уряду: «у двомісячний строк розробити та затвердити порядки призначення та виплати стипендій, премій та грантів Президента України у сфері освіти, передбачених статтею 1 цього Указу; передбачати у проектах законів про Державний бюджет України видатки на виплату стипендій, премій та грантів Президента України у сфері освіти, передбачених статтею 1 цього Указу».

Як повідомляв «Погляд», на сесії Вишгородської міської ради 28 січня бурхливим став розгляд питання «Про реорганізацію комунальної установи Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради».

Також «Погляд» інформував, що школярів не залучатимуть до прибирання класів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.