Новини
Київщина
Суспільство
Здоров'я

За тиждень від COVID-19 вакцинувалися майже 4 тис. мешканців Київщини

Лікарі наголошують, вакцинація – єдиний спосіб, що дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини.

За тиждень від COVID-19 вакцинувалися майже 4 тис. мешканців Київщини - зображення

За минулий тиждень, з 28.11 до 04.12.2022, на Київщині щеплення від COVID-19 зробили 3 709 людей. Як зазначають в пресслужбі КОВА, це на 616 осіб більше, ніж за попередній тиждень. Зокрема, першою дозою вакцинувалися 226 осіб, другою – 278 осіб, першою бустерною дозою – 2 742 особи та другою бустерною дозою – 463 особи.

До слова, за минулий тиждень в регіоні було зареєстровано 184 підтверджених випадки COVID-19. До лікарень госпіталізовано 84  хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус, 36 – із підозрою на COVID-19.

Лікарі наголошують, що опри повномасштабну війну, пандемія COVID-19 все ще триває, тому аби вберегти себе від негативного впливу вірусу, лікарі рекомендують пройти вакцинацію. Зазначається, що саме вакцинація залишається єдиним способом швидко побороти коронавірус, захистити себе та своїх родини. Тож закликають якнайшвидше зробити необхідні щеплення.

Нагадаємо, МОЗ дозволило другий бустер усім охочим.

Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.