#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Київщина-суспільство
Київ

За розмежування Київщини та столиці візьметься Верховна Рада

12.11.2021 2 Бобрик1 Юлія1 0

Для цього Верховна Рада України має прийняти відповідний закон.

Про це, як повідомляє пресслужба КОДА, заявив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

На найближче засідання Київської обласної ради планують винести питання, щодо уточнення схеми планування території Київщини в частині того, що цей документ за законом не може і не встановлює чи змінює жодних меж Київської області та столиці.

За словами очільника Київщини, схема планування території столичного регіону – стратегічно важливий документ для розвитку всієї області і її громад.

«Проведення в Схемі планування території області умовної лінії між областю і столицею – буде таким же сумнівним і дискусійним, як і та умовна лінія, яка була в першочерговому варіанті Схеми. І так буде до того часу, поки межі міста Києва не будуть остаточно визначені, згідно з законом Верховної Ради України».

Василь Володін

До слова, питання розмежування територій Києва та області розглядалось 11 листопада на засіданні підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Щодо нагальності вирішення питання розмежування Київщини та столиці Володін привів у приклад ситуацію, що склалася навколо територій Коцюбинської селищної громади.

«Навколо цього питання шириться багато чуток, спекуляцій і політичних загравань. Тож вважаю справедливим і логічним для влади цієї громади домагатися встановлення меж території свого населеного пункту. І тут сподіваюсь на конструктивну позицію міста Києва. Треба брати відповідальність, спільно сідати і розмежовувати. Це не може тривати роками».

Василь Володін

Нагадаємо, з 13 листопада на Київщині в громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих або з тестом.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.