#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

За продаж алкоголю неповнолітнім – анулювання ліцензії

27.06.2019 Надiя Проценко 0

Сьогодні, 27 червня, у смт Гребінки на Васильківщині було зафіксовано випадок продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітньому.

За продаж алкоголю неповнолітнім – анулювання ліцензії

Подія сталася поблизу траси Київ – Одеса у смт Гребінки. До місцевого магазину завітав 16-річний мешканець Білої Церкви, де придбав пиво і цигарки.

Поліцейські ювенальної превенції перебували неподалік – і попередили факт вживання дитиною забороненої продукції та задокументували правопорушення. З неповнолітнім провели профілактичну бесіду щодо недопущення вживання спиртних напоїв та тютюнових виробів. А відносно продавця склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП.

Копії матеріалів буде направлено до Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області, де й вирішуватиметься питання щодо доцільності анулювання ліцензії.

Про це повідомляє поліція Васильківщини, додаючи, що загалом поліцейськими ювенальної превенції задокументовано 10 фактів порушень правил торгівлі, з яких за 7 фактами вже прийнято рішення щодо позбавлення торгівельного закладу ліцензій із застосуванням штрафних санкцій на загальну суму 44200 гривень.

Також поліція звернулась до громадян з проханням повідомляти про випадки продажу заборонених товарів особам, які не досягли 18-річного віку на спецлінію поліції «102» або за телефоном чергової частини Васильківського відділу поліції – (04571) 2-43-24.