#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

За два дні поліція виписала майже 1400 протоколів за неносіння маски

23.11.2020 Оксана Кириленко 0

За перебування в громадських місцях під час дії карантину без маски, вже винесено 1395 постанов. 

Фото: Камінська Дарина для ІА «Погляд»

Поліція за два вихідні дні закрила 1347 суб’єктів господарювання, які працювали всупереч карантинним обмеженням.  

Про це повідомляє Національна поліція.

Там уточнюють, що штрафи отримали: 969 закладів торговельного та побутового обслуговування, 327 закладів громадського харчування , закладів з надання послуг розміщення – 18, торговельно-розважальних центрів – 22, спортивних залів та басейнів – 5, дискотек та нічних клубів – 4, театрів, кінотеатрів та музеїв – 2.

Полісмени також відмітили, що упродовж вихідних розпочато два кримінальні провадження за ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. 

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що 19 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон, що передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів (від 170 до 255 гривень) за неносіння засобів індивідуального захисту у публічних місцях.

Також нагадаємо, в Україні запроваджено карантин «вихідного дня» з 14 листопада, відмінити який парламент не зміг. Він діє у суботу та неділю. У вихідні дозволяється робота лише продуктових магазинів, аптек, транспорту, АЗС.