#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

За добу в Україні госпіталізовано більше 1 тис. хворих на COVID-19 (інфографіка)

07.12.2021 0
Попри це останні дні спостерігається позитивна тенденцію щодо зменшення кількості нових випадків.

За добу в Україні госпіталізовано більше 1 тис. хворих на COVID-19 (інфографіка) - зображення

Станом на 7 грудня на COVID-19 в Україні захворіло 8 655 осіб, серед них 716 дітей та 200 медпрацівників. Одужало – 22 878 осіб, на жаль, померло від коронавірусу – 467. Ушпиталили за останню добу 1 349 хворих на COVID-19, повідомляють у Telegram-каналі МОЗ «Коронавірус_інфо».

За добу в Україні госпіталізовано більше 1 тис. хворих на COVID-19 (інфографіка) - зображення

Рекордсменом за захворюваністю сьогодні знову став Київ, там зафіксовано 1 270 нових випадків. Проте столиця від сьогодні повертається у «жовту» зону, як працюватимуть транспорт і ТРЦ у столиці за нових правил – читайте у матеріалі «Погляду».

Станом на 7 грудня також чимало людей захворіло на коронавірус у Полтавській (716), Донецькій (689), Черкаській (624) та Запорізькій (503) областях.

На Київщині за останню добу зафіксували 575 нових випадків. Столичний регіон залишається у «червоній зоні», про оновлені правила роботи у «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки – за посиланням.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.