Новини
Київщина-суспільство
Київ

Київ у «жовтій» зоні: що відсьогодні зміниться?

07.12.2021
Стало відомо, як працюватимуть транспорт і ТРЦ у столиці за нових правил.

Київ у «жовтій» зоні: що відсьогодні зміниться? - зображення

З 7 грудня Київ та 8 областей перейшли з «червоної» до «жовтої» зони карантину, проте обмеження для громадського транспорту та ТРЦ в столиці збережуть. Про це повідомили в КМДА.

Що заборонено?

Із 00:00 7 грудня у столиці заборонено:

·        пасажирам, окрім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами громадського транспорту (автомобільним, електричним, у тому числі метрополітеном) без наявності у них негативного тесту, COVID-сертифікату, що підтверджує отримання принаймні однієї дози вакцини або або документа про одужання від коронавірусу;

·        відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний тест на COVID-19, «зелений» COVID-сертифікат або документ про одужання.

Більш детально про оновлені правила роботи у «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки – читайте у матеріалі «Погляду».

Нагадаємо, про те, що Київ повертається у «жовту» зону карантину стало відомо 6 грудня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.