За добу в Обухові та Борисполі викрали легковик та вантажівку
Поліцейські Обухова розшукали викрадений автомобіль марки «Славута» і затримали зловмисника. У Борисполі чоловік украв вантажівку, яку розшукали в іншому районі Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120898372_3377479335640548_577378995046310047_o.jpg)
Як повідомляє Поліція Київської області, 5 жовтня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про викрадення легковика в Обухові. Зловмисником виявився молодик, який викрав припаркований у гаражному кооперативі автомобіль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120960773_3377479148973900_1213148574375944587_n.jpg)
Автокрадій скористався тим, що машина була не зачинена, а ключі знаходились в середні. Потім він поїхав у невідомому напрямку. Згодом правоохоронцям Обухівського відділу поліції вдалося затримати його неподалік від місця скоєння злочину. Ним виявився 24-річний місцевий житель. Також знайшовся і викрадений автомобіль з механічними пошкодженнями. Як з’ясувалось, зловмисник заволодів автівкою, аби покататись, однак не впорався із керуванням та зіткнувся з деревом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120910881_3377479552307193_1602307919798444860_n.jpg)
Аналогічне викрадення, але вже вантажіки, сталося в Борисполі. Там чоловік викрав авто, яке належить підприємству, на якому він працював. Оперативники розшукали викрадача та вантажівку у селищі Калинівка, що на Васильківщині.
За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
Раніше «Погляд» повідомляв, що на власника землі в межах Бориспільської міської ради подали до суду.
Читайте також про те, що в Обухові повторно закрили підпільний «лохотрон».