#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

З цього року батьки можуть отримати податкову знижку за навчання дитини

05.09.2019 Катерина Бенке 0

Якщо дитина навчається за договором про надання освітніх послуг, батьки можуть отримати компенсацію вартості навчання у школах та дитсадках у формі зменшення податку.

Відповідні зміни до Податкового Кодексу затвердила Верховна Рада у червні минулого року, - інформують у "Блозі Юриста".

Так українці, які отримують офіційну зарплату і сплачують податок на доходи фізичних осіб, мають право на знижку за оплачені освітні послуги. Якщо раніше таке право мали батьки дітей, які навчаються у внз і закладах професійної освіти на "контракті", то тепер на знижку претендують і ті, хто сплачує за навчання дітей у школах та дитсадках. Отримати можливо близько 18% від вартості освітніх послуг.

Щоб отримати таку компенсацію, батькам необхідно звернутись до Державної фіскальної служби за місцем проживання. До установи слід подати декларацію про доходи, договір про надання освітніх послуг і квитанцію про їх оплату, довідку про доходи, свідоцтво про народження дитини, паспорт та ідентифікаційний код і заяву на отримання податкової знижки.