#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство

З переліку майна профспілок через суд зняли арешт

24.12.2020 Кочкина Марина 0

З понад 16 об’єктів, що належать Федерації профспілок України, 23 грудня зняли арешт.

фото ФПУ

Про це на своїй сторінці поділилася Федерація Профспілок України. Раніше ми повідомляли, що столичний Будинок профспілок та Жовтневий палац знаходяться під арештом.

У дописі ФПУ, зокрема, йдеться, що Апеляційний суд в повному обсязі задовільнив скарги Федерації профспілок України та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця». Будинок профспілок, Жовтневий палац, готелі та санаторії функціонують у звичайному режимі.

фото ФПУ

Нагадаємо, що до переліку арештованих потрапили об’єкти з необхідними правоустановчими документами, право власності на які неодноразово підтверджувалось державою. Одним з таких об’єктів є Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» у м. Києві.

Раніше «Погляд» повідомляв, що Музей Революції Гідності оприлюднив відповідь-заяву щодо обшуків в установі.

Читайте також про те, що у музеї Майдану проводитимуть безкоштовні екскурсії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.