Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

З 6 по 18 травня можна змінити місце складання ЗНО


Можливість такої зміни МОН надає учасникам тестувань, які проживають не в тій області, де  знаходиться заклад освіти, або якщо місце проживання і заклад освіти – на відстані понад 150 кілометрів одне від одного

У листі, який МОН учора, 4 травня, надіслало керівникам закладів освіти, йдеться про те, що  з 6 до 18 травня можна буде змінити зазначене під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Змінити місце тестування можуть учасники, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного. Відповідний 2020 року.

“Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО”, – зазначила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Як повідомив Урядовий портал, нове місце складання ЗНО може бути в максимально наближеному до місця проживання або перебування учасників населеному пункті. Для того, щоб змінити місце складання ЗНО, учасникам тестувань потрібно звернутися до керівника свого освітнього закладу та  повідомити місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. «Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних», йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів