Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

З 1 вересня в столиці змінять формат перепусток на транспортні засоби

Нововведення запровадять з початком осені.

З 1 вересня в столиці змінять формат перепусток на транспортні засоби - зображення

З 1 вересня в Києві запровадять перепустки нового формату. Наразі в столиці триває процес заміни перепусток для пересування транспортних засобів під час дії комендантської години. Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

"Ми створили систему, щоб перепустками на транспортні засоби користувалися лише особи, які відносяться до підрозділів сектору безпеки та оборони України,  критичної інфраструктури  міста  та органів державної влади. Цивільні особи, громадські організації, благодійні фонди, спілки, об’єднання, групи зазначеними перепустками забезпечуватися не будуть. Мешканцям та гостям міста Києва наполегливо рекомендуємо дотримуватися правил комендантської години та режиму світломаскування, які доводяться через міські засоби масової інформації, об’яви в громадському транспорті та повідомлення на дошках оголошень", –

комендант міста Києва, генерал-майор Віктор Плахтій

Зокрема зазначається, що такі заходи спричинені частою підробкою перепусток та порушенням порядку пересування під час дії комендантської години. Саме тому нові перепустки матимуть складнішу систему захисту.

Нагадуємо, що комендантська година в Києві триває із 23:00 до 05:00. Метрополітен у режимі перевезень працює із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт – із 06:00 до 22:30.

Нагадаємо, нещодавно в Києві з’явився квітник, присвячений "Байрактару". Загалом, до Дня Незалежності у кожному районі столиці з’явиться композиція на актуальну сьогодні тему. Зокрема, інсталяції будуть присвячені ЗСУ, чотирилапому Патрону, також через квіти планують показати барвисту карту України і безмежну любов до рідної країни. Загалом у Києві зявиться більше 10 таких локацій, на яких висадять 200 тисяч квітів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.