Юні танцюристи з Обухова перемогли на ІІ Всеукраїнському хореографічному фестивалі
14-15 грудня у місті Дніпро відбувся ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс "Свято Миколая". Зразковий дитячий ансамбль танцю "Фаворит" здобув на ньому 4 перших місця у чотирьох заявлених номінаціях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79688731_825104517944641_3239558857730555904_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79960518_825104887944604_6936671576620269568_n.jpg)
Це досить високий результат. Адже в цьому конкурсі взяли участь понад 1000 учасників з кращих хореографічних колективів усієї України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79370212_825104547944638_2010918020293066752_n.jpg)
Новину про перемогу своїх підопічних на II Всеукраїнському фестивалі-конкурсі у Дніпрі на своїй сторінці у фейсбуці опублікував керівник зразкового дитячого ансамблю-танцю «Фаворит» Юрій Стрембицький.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80951349_825104801277946_462064955504459776_n.jpg)
"Від щирого серця дякую всім нашим батькам, які були з нами у цій поїздці та тим, що так палко підтримували нас всіх разом з нашими шанувальниками по всій Україні, чекаючи фото та відео з фестивалю - конкурсу! Неймовірно раді нашим успіхам! Пишаємося тим, що назва маленького міста Обухів звучить на найкращих сценах України та світу у списку переможців на рівні найбільших міст України!", - поділився радістю керівник "Фавориту".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80711359_825104487944644_1614977706967957504_n.jpg)