Бориспіль

Юні легкоатлети Бориспільщини успішно виступили на змаганнях в Яготині

6 жовтня в м. Яготин відбулись традиційні змагання – відкрита першість Яготинської ДЮСШ з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2001-2008 років народження. Юні легкоатлети з Бориспільщини вкотре відзначились як професіонали своєї справи! Катерині Прилепській не було рівних на дистанціях 500 та 1000 м, на яких вона здобула два перших місця. Переможцями та призерами у своїх вікових категоріях стали Олександр Андріїшин в бігу на 1000 м – І місце, Артем Лазорко – 500 м – І місце, 1000 м – ІІ місце, Артем Мусієнко – 300 м – І місце, Богдана Лазорко – 500 м – ІІ місце, Софія Трикоз – 1000 м – ІІІ місце, Аліна Бунчук – 1000 м – ІІІ місце, Андрій Олишевець – 1000 м – ІІІ місце. 7 жовтня у м. Біла Церква відбувся міжнародний ХV «Білоцерківський марафон-2018». Серед учасників було чимало відомих спортсменів, збірників України. Вони показали високі результати і поновили рекорди траси. Загалом у змаганнях взяли участь близько 900 спортсменів. Успішно виступили спортсмени Бориспільщини. Переможцем у своїй віковій категорії (45-49 років) у напівмарафоні (21 097,5 м) та п’ятнадцятим в абсолюті став Павло Шутенко (с. Любарці) з результатом 1:18:49. Марафонську дистанцію (42 195 м) подолав Сергій Тригубенко (с. Кучаків). Анастасія Волошиненко (с. Іванків) змагалась на дистанції 5 верст (5 274 м), посіла восьме місце з результатом 20:51. Команда «Бориспільщина-«Спорт для всіх» у складі Віктора Рогового, Артема Бортніка, Андрія Рудого та Ігоря Рубаненка виборола ІІІ місце у марафон-естафеті – 4 етапи по 10 верст (4х10 548,75 м) з результатом 2:33:03. Переможці та призери були нагороджені дипломами та призами, а всі учасники, що подолали дистанції отримали пам’ятні медалі. Вітаємо наших юних і досвідчених спортсменів та бажаємо успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і славних перемог! Інформація сектору молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації