#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Спорт
Українка

Юні борці з Обухівщини стали чемпіонами України

27.12.2021
Спортсмени вдало виступили та здобули нагороди.

Юні борці з Обухівщини стали чемпіонами України - зображення
Фото: Хроніки Обухова

У Києві відбувся чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби в якому взяли участь близько 1000 юних атлетів 2008-2010 р.н. На семи килимах вони виборювали чемпіонські звання. Боролися на змаганнях за нагороди й обухівські борці, повідомляють Хроніки Обухова.

Збірна команда ДЮСШ м. Українки і м. Обухова здобули три золотих та одну срібну медалі. Зокрема, чемпіонами змагань стали Влада Попова, Данило Часовський і Ростислав Марченко. Олексій Фоміни здобув срібло.

Нагадаємо, нещодавно також білоцерківські спортсмени стали призерами всеукраїнських змагань, а броварчани стали чемпіонами континентальних змагань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.