Юна художниця з Харківщини визнана найкращою на конкурсі у Каннах
У Франції в місті Канни відбувся конкурс молодих художників. Свою роботу під назвою «Маленький принц» на суд міжнародного журі представила школярка з Лозової, що у Харківській області - Анжеліка Горгуновська.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/897758eebd3b0739299399c38a5c465c_L.jpg.pagespeed.ce_.ayjr1eiD79.jpg)
Виконана з використанням декількох технік, яскрава і барвиста картина була визнана кращою. За словами Анжеліки, вона «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Дівчина навчається у міській художній школі.
Вона вже неодноразово перемагала в різних конкурсах. Однією з її найбільш значущих перемог стало перше місце на конкурсі, який також проходив у Франції. У грудні минулого року Анжеліка, разом з ще однією художницею з Лозової - Валентиною Уваренко, були визнані кращими на конкурсі «Діти світу проти війни». У нинішньому році обидві дівчини зайняли друге місце в Берні (на конкурсі «Чарівний світ»).
Анжеліка мріє стати студенткою Харківської академії дизайну і мистецтв, куди буде поступати наступного літа.