Юна білоцерківчанка вийшла до півфіналу "Чорноморських ігор"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/15551123076m8a9885_5cb70cd61a56f.jpg)
Нещодавно у столиці відбувся другий тур 17-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». Білоцерківчанка Юлія Якименко за результатами відбору потрапила до півфіналу. Дівчина бере участь у категорії «Народний спів».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/5692289322614924039156611139522675522142208n_5cb72980bb85b.jpg)
Про це повідомляє сайт 04563.com.ua.
Виступ конкурсантів оцінювало висококваліфіковане журі у такому складі: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Альона Савінова (педагог з вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова(продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор "Хіт Fm"), Роман Муха(продюсер телеканалу М2).
Фінал фестивалю відбудеться 27 липня у Херсонській області у місті Скадовськ.