"Їде маршрутка". У Гатному вперше виїхав маршрут № 365
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61528090_825198991188269_1874453126749093888_n.jpg)
З кожним роком передмістя все активніше і активніше забудовується, разом із забудовою росте і кількість транспорту який необхідний для зв'язку з Києвом.
Сьогодні з 7 ранку розпочалося перевезення пасажирів довгоочікуваний маршрут 365, сполученням с. Гатне-м. Київ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61049279_825199094521592_1443606342899073024_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61307956_825199047854930_640092896111886336_n.jpg)
"Абсолютно новенькі маршрутки навіть з пандусом для людей з обмеженими фізичними можливостями! Маршрут 365, який починає свій рух з вул. Абрикосової та прямує через село Гатне по вулицям Калиновій, Курганній, Доброго Дуба, Жулянській, Київській та виїжджає на Одеську трасу в напрямку Києва. Кінцева зупинка в м. Києві АС Південна", - розповів Олександр Паламарчук, депутат Києво-Святошинської районної ради на свої сторінці у Facebook.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61048026_825199054521596_6695433996727222272_n.jpg)
Фото: Олександр Паламарчук