Яскраве свято для дітей Василькова з особливими потребами
3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Василькові влаштували справжнє яскраве свято для 30 маленьких гостей – традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе». Захід проходив у теплій родинній атмосфері у приміщенні Центру дитячо-юнацької творчості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3499-2000x1339.jpg)
На початку свята у всіх присутніх дітей запитали про їхні мрії. Як виявилось, вони мріють про прості речі: мати змогу чути чи танцювати, бути здоровими, щоб навколо всі були радісні, здорові і щасливі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3496-2000x1339.jpg)
Для присутніх діти танцювали, розповідали вірші, показували театральну виставу. У холі ЦДЮТ була представлена виставка творчих робіт дітей Василькова з особливими потребами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3555-2000x1145.jpg)
Запрошеним гостем свята був відомий саксофоніст Андрій Вендичанський.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/00DSC_3531-2000x1359.jpg)
На заході були присутні Ігор Кухаренко, заступник міського голови, Володимир Гаркавенко, начальник Служби у справах дітей та сім'ї, Лариса Бедраківська, головний спеціаліст відділу освіти Васильківської міської ради.
![Яскраве свято для дітей Василькова з особливими потребами](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3545-2000x1339.jpg)
Усім дітям від керівництва міста було вручено солодкі подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3560-2000x1339.jpg)
Журналістам інформаційної агенції «Погляд» Володимир Гаркавенко, начальник Служби у справах дітей та сім'ї, розповів, що фестиваль «Повір у себе» проводиться у Василькові вже майже 15 років поспіль. Це важливий захід для дітей з інвалідністю, яких у місті налічуються 170. «Ми постійно стараємось влаштовувати різноманітні свята для дітей з особливими потребами, щоб їх максимально підтримати, виплачуємо фінансову допомогу, даруємо солодощі, при потребі допомагаємо речами, – повідомив Володимир Гаркавенко. – Діти з великою радістю беруть участь у нашому міському фестивалі «Повір у себе». У грудні плануємо ще кілька заходів для дітей міста з нагоди дня Святого Миколаю, Нового року, а для дошкільнят зараз закуповуємо більше 1700 солодких подарунків».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3517-2000x1185.jpg)
Друга частина свята була присвячена проведенню восьми майстер-класів. Директор ЦДЮТ Тетяна Слободянюк розповіла, що кожного року для дітей влаштовуються цікаві й різноманітні майстер-класи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3552-2000x1339.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3562-2000x1339.jpg)
«Діти традиційно розмальовують імбирний пряник, цьогоріч ми організували майстер-клас із виготовлення м’якої іграшки миші – символу прийдешнього 2020-го року, – проінформувала Тетяна Слободянюк. - Також дітям дуже подобається майстер-клас з пісочної анімації. А ще з великим задоволенням діти сьогодні виготовляли шкатулку-сюрприз, чарівник чобіток з солодким сюрпризом та виготовляли власноруч іграшку-антистрес».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3577-2000x1339.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3574-2000x1339.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/00DSC_3568-2000x1339.jpg)