Новини
Суспільство

Якщо зникла дитина: Нацполіція запустила новий мобільний додаток для пошуку

За словами правоохоронців, це універсальний інструмент пошуку дітей.

Якщо зникла дитина: Нацполіція запустила новий мобільний додаток для пошуку - зображення

Нацполіція запустила новий мобільний додаток із пошуку зниклих дітей "Reunite Ukraine". Про це повідомили в пресслужбі органу.

Зазначається, що мобільний додаток є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей, з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни. Одним словом, це універсальний інструмент пошуку дітей, з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.

Мобільний додаток розробили в співпраці з США, основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту.

Як працює додаток?

Для того, щоб почати працювати з додатком, необхідно виконати наступні дії.

  1. Завантажте безкоштовний додаток "Reunite Ukraine" в App Store або Google Play.

  2. Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

  3. Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine порівняє ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.

  4. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їхню перевірку.

  5. Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

  6. Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.

Варто зазначити, що крім членів сімей у додатку можуть зареєструватися небайдужі люди та передати відому їм інформацію про українських дітей, які перебувають у російській федерації чи на окупованих територія і відвідують там школи, дитсадки тощо.

Нагадаємо, також нещодавно українці створили мапу просторів із книжками на рідній мові за кордоном, а для спілкування українців за кордоном ‒ додаток.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.