Новини
Новини Київської області
Автоновини

Як власники елітних автівок наповнюють бюджет Київщини


ДПС у Київській області оприлюднила цифри транспортного податку, сплаченого до місцевих бюджетів.

Автомобіль уже давно  не розкіш, а засіб пересування. Але якщо говорити про елітні машини, то тут, мабуть, «два в одному».

Тож власники таких машин платять і відповідний транспортний податок.

Як повідомила на своїй Фейсбук-сторінці ДПС у Київській області, за січень-серпень цього року власники елітних авто перерахували до місцевих бюджетів Київщини 9,3 млн грн транспортного податку.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, із цієї суми юридичні особи забезпечили 4,8 млн грн, решту – 4,5 млн грн – фізичні особи.

ДОВІДКА ДПС. Транспортний податок сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автівки, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати. За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу, а у разі спливу п'ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років. Транспортний податок сплачують фізичні особи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Як повідомляв «Погляд», На Обухівщині затримали банду нападників на підприємця.