Київ
Політика

“Як тебе захистити, Києве мій?” — Рух ЧЕСНО відкрив виставку в Музеї агітації

До Дня Києва Рух ЧЕСНО в Музеї агітації та політичного трешу відкрив виставку “Як тебе захистити, Києве мій?”. У цій виставці зібрано майже 150 фотокопій — це агітація кандидатів у мери Києва.

“Як тебе захистити, Києве мій?” — Рух ЧЕСНО відкрив виставку в Музеї агітації - зображення

“Ми бачимо, що кияни протрималися як виборці, що розуміють #ДеЗрада, рівно один повний виборчий цикл після Помаранчевої революції.

Все змінилося у 2020 році. Олександр Попов, якого держзрадник Віктор Янукович свого часу призначив головою КМДА і який встановив на майдані “йолку”, мало не вийшов у другий тур під час виборів київського міського голови, а фігурант Реєстру держзрадників Андрій Пальчевський виявився дуже близьким до 5% бар’єру”, — наголошує лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

“Судова система корумпована і не реформована. Залишати відповідальність за суверенітет і державність лише на виборців — це збільшувати ризики, що ситуація, яка виникла в 2014 та 2022 може повторитися знову. Це те, над чим мають серйозно задуматися не лише українські політики, але й європейська спільнота,” — резюмує Думанська.

Нагадаємо, парламент досі не розглянув урядовий законопроєкт, який передбачає позбавлення мандатів депутатів місцевих рад. Так само очікують розгляду з десяток інших ініціатив, які спрямовані на очищення політичної системи від впливу проросійських політиків. 

Держзрадник Нестор Шуфрич разом зі своїми колегами з ексОПЗЖ досі посідають ключові посади у комітетах. У парламенті також зареєстрували вже кілька люстраційних ініціатив, але вони так само досі не розглянуті.


Раніше ми повідомляли, про сцену “антимайдану”: хто її контролював і що з ними стало за дев’ять років?

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.